Disa Fjalë

Rreth Nesh

Mirë Se Vini

Zbuloni Historinë Tonë


Me pamje nga qyteti, Blissful Apartments është një akomodim i vendosur në Sarandë, 400 m nga plazhi Maestral dhe 1.1 km nga plazhi kryesor i Sarandës. Akomodimi me ajër të kondicionuar është 200 m nga plazhi i qytetit të Sarandës dhe të ftuarit përfitojnë parkim privat në vend dhe WiFi pa pagesë.

Apartamenti ka 1 dhomë gjumi, 1 banjo, çarçafë krevati, peshqir, TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore, zonë ngrënieje, kuzhinë të pajisur plotësisht dhe ballkon me pamje nga deti. Për lehtësi të shtuar, prona mund të sigurojë peshqir.

Shërbimet

Facilities & Amenities

Wifi Falas

Wi-Fi është i disponueshëm në dhomat e hotelit dhe është pa pagesë.

Parkim

Parkim falas private është i mundur në vend (rezervimi nuk është i nevojshëm).

Kuzhinë

Liri për të ngrënë kur të doni.

Pamje

Shijoni pamjen
Pamje nga deti

Aksesi

Kate më lart të aksesueshme me ashensor

Siguria

CCTV jashtë pronës
CCTV në ambiente të përbashkëta
Siguria 24 orë

Klientët Tanë Të Lumtur

Pamje fantastike, e sapo dekoruar, parking privat n=ntoke. Super e pastër. Pronarët e shumë të sjellshëm.

Esat
Zvicrër

Apartamenti është shumë modern, i paster, me mobilje te reja. Kuzhinë e pajisur mirë.

Florin
Rumani
Na Kontaktoni