Mirë Se Vini Në

BLISSFUL APARTMENTS Qëndroni në botën tonë të rehatisë dhe stilit

Mikpritja është pasioni ynë, kështu që ne do ta bëjmë qëndrimin tuaj të paharrueshëm!

Mirë Se Vini

Disa Fjalë Rreth Nesh

Me pamje nga qyteti, Blissful Apartments është një akomodim i vendosur në Sarandë, 400 m nga plazhi Maestral dhe 1.1 km nga plazhi kryesor i Sarandës. Akomodimi me ajër të kondicionuar është 200 m nga plazhi i qytetit të Sarandës dhe të ftuarit përfitojnë parkim privat në vend dhe WiFi falas.

Apartamenti ka 1 dhomë gjumi, 1 banjo, çarçafë krevati, peshqir, TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore, zonë ngrënieje, kuzhinë të pajisur plotësisht dhe ballkon me pamje nga deti. Për lehtësi të shtuar, prona mund të sigurojë peshqir.

Kjo është pjesa e preferuar e Sarandës për mysafirët tanë, sipas vlerësimeve të pavarura.

më shumë

Shërbimet

Facilitete

Wifi Falas

Wi-Fi është i disponueshëm në dhomat e hotelit dhe është pa pagesë.

Parkim Falas

Parkim falas private është i mundur në vend (rezervimi nuk është i nevojshëm).

Kuzhinë

Liri për të ngrënë kur të doni.

Siguria

1. CCTV jashtë pronës
2. CCTV në ambiente të përbashkëta
3. Siguria 24 orë

Akomodimi

Apartamenti ka 1 dhomë gjumi, 1 banjo, çarçafë krevati, peshqir, TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore, zonë ngrënieje, kuzhinë të pajisur plotësisht dhe ballkon me pamje nga deti. Për lehtësi të shtuar, prona mund të sigurojë peshqir.

Apartament Me Një Dhomë Gjumi

Ky apartament ka një furrë, toaster dhe izolim zëri.

Gjith dhomat
Ja Përse

Duhet Të Na Zgjidhni Ne


Gjuhet e Folura

1.Anglisht
2.Italisht
3.Shqip

Shërbim Cilesor

Kjo pronë ka marrë masa shtesë shëndetësore dhe higjienike për të siguruar që siguria juaj të jetë prioriteti i tyre.

Çmimi i Përballueshëm

Çmime që nuk mund ti mposhtni!

Disa Nga

Fotot e Apartamentit


shiko galerinë

Njihuni me apartamentin tonë përmes fotove të listuara në galerinë