Këto janë

Dhomat Tona

Hyni brenda, merrni frymë thellë dhe ndjehuni si në shtëpinë tuaj.

Apartamenti ka 1 dhomë gjumi, 1 banjo, çarçafë krevati, peshqir, TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore, zonë ngrënieje, kuzhinë të pajisur plotësisht dhe ballkon me pamje nga deti. Për lehtësi të shtuar, prona mund të sigurojë peshqir.

Apartament Me Një Dhomë Gjumi

Facilitetet e Apartamentit:

Frigorifer
Izolimi i Zërit
Ballkon
Makinë Larëse
Tavolina e Ngrënies
Objektet për Hekurosje
TV Me Ekran Të Sheshtë
Kuzhinë Private
Pamje Nga Deti
Rezervo tani

Apartament Me Dy Dhoma Gjumi

Facilitetet e Apartamentit:

Rezervo tani